Hra: Pirate Outlaws (iOS)

Epické karetní dobrodružství na vlnách nekonečného okeánu. Tohle je poměrně jednoduché: Když to sem nenapíšu, tak se toho nezbavím. Psát o věcech je očistné.

Taktická karetka Pirate Outlaws mě pronásleduje už pěkně dlouho a každý den mám co dělat, abych se od ní odtrhnul. Dokonce jsem kvůli ní zrušil předplatné Apple Arcade, protože jsem to kvůli PO přestal využívat. Nevěřím, že existuje lepší hra pro mobily, která by kombinovala nekonečnou kampaň s fantasticky promyšlenou karetní hrou, která by podporovala nacházení nových taktik i dlouhé týdny po prvním spuštění.

Ať jste opilí (to je stav ve hře!), rozzuření, hbití nebo jedete na šavle, pistole či mořskou magii, ze všech situací se dá se správnými kartami a fištrónem dostat. A odměnou jsou posilující artefakty, postavy a další karty (dohromady jich je 500 (!)), takže místa pro osobní rozvoj je tu celý oceán. Z toho důvodu neúspěch nebolí, prostě jen naskočíte do nové lodi a plachty vzhůru! A v tom mě Pirate Outlaws baví. Od každého prvního souboje jede na vysoké obrátky a nemusíte dlouho čekat, než vyhrajete dost karet na pořádné karetní šermovačky. Kvůli nabušenosti obsahem vás dokáže neustále překvapovat. Když mi před mnoha měsíci Harvey Smith říkal, že tohle je něco extra, tak jsem mu nevěřil. Přirozeně. Vy mi teď taky nevěříte. Přirozeně. Tak si to běžte zkusit! A dejte za pár měsíců vědět.

Mimochodem, má to super výtvarnou stylizaci, což je jedině dobře.

Tak. Tohle je pro mě jedna z nejlepších mobilních her roku 2020. A je to venku. Teď snad konečně vypluju z bludnýho moře za novými hrami.

Autor: Luke

Pavel Dobrovský. Novinář. Fotograf. Cestovatel. A pár dalších nálepek. ABC, Level, Retro Nation.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *